O nas


Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem podróży oraz agencją turystyczną. Swoją pozycję w branży wzmacniamy niezmiennie od czternastu lat. Preferujemy wypoczywanie w niebanalny sposób. Wyjeżdżając z nami macie więc pewność, że na naszych obozach nie będziecie się nudzić. U naszych klientów wyrobiliśmy sobie opinię solidnego, rzetelnego partnera, z którym warto wybrać się na letnią lub zimową imprezę. Programami naszych imprez staramy się zaspokoić różnorodne oczekiwania naszych Uczestników, dostosowując się do ich zmieniających się potrzeb i wymagań. Zawsze zwracamy uwagę na opinie i sugestie uczestników, starając się sprostać ich oczekiwaniom.

Organizujemy także rejsy i obozy żeglarskie, na których można zdobyć uprawnienia żeglarskie bądź popłynąć turystycznie. Żeglujemy po wielu akwenach takich jak Mazury, Zalew Wiślany, Zatoka Gdańska, Zalew Szczeciński, Chorwacja, Grecja i inne.

Zapraszamy na obozy z aktywnym programem np. przygodowe, fotograficzne, windsurfingowe, rowerowe, taneczne, artystyczne, gokartowe, quadowe, paintballowe, survivalowe, spływy kajakowe, konne, z własnym psem, gitarowe, kulinarne, fotograficzne, artystyczne i wiele innych.

Dla Naszych najmłodszych uczestników mamy szeroki wachlarz imprez które dają możliwość poznania nowych i rozwijania dotychczasowych umiejętności, uczą współdziałania w grupie, komunikowania się z otoczeniem a zarazem dają możliwość aktywnego wypoczynku.