Obóz "Młoda Kadra", Ryn


Młoda kadra to grupa młodzieży, która pomaga kadrze obozu w sprawowaniu opieki nad uczestnikami obozu i prowadzeniu wybranych zajęć.

..:: CHARAKTERYSTYKA IMPREZY, PROGRAM

Celem obozu jest przygotowanie uczestników do przyszłej pracy w charakterze opiekuna-wychowawcy na obozach. Uczestnicy poznają wszystkie aspekty pracy kadry na obozie - począwszy od strony teoretycznej, dokumentacyjnej. Nauczycie się prowadzić obozowe dzienniki i inne dokumenty, poznacie obowiązujące przepisy i zasady, przygotujecie konspekty zajęć. Wreszcie zdobędziecie najważniejsze, praktyczne doświadczenie, poprzez asystowanie kadrze obozu przy prowadzeniu zajęć i sprawowaniu opieki nad uczestnikami. Zdobyte umiejętności przydadzą się również w dalszym, codziennym życiu, przewodzeniu w grupie i byciu liderem zespołu.

UWAGA! Na obóz Młoda Kadra nie przyjmujemy wszystkich chętnych, a jedynie wybranych Uczestników. Obowiązuje wcześniejsza rozmowa kwalifikacyjna. Preferujemy uczestników, którzy zapiszą się co najmniej na dwa kolejne turnusy. Wskazany jest wcześniejszy udział w obozach Wandrusa w charakterze uczestnika i rekomendacja osób z kadry obozu.

..:: ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE

Gierłoż - Ośrodek Księżycowy Dworek. Rozpoczęcie 1 dnia od godziny 16.00, zakończenie ostatniego dnia do godz.10.

..:: CENA ZAWIERA
Zakwaterowanie - w pawilonach hotelowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych (w każdym pokoju łazienka - wc i prysznic, telewizor) oraz w dużych domkach-bungalowach (w każdym łazienka - wc+prysznic). Wyżywienie - całodzienne w stołówce ośrodka, od kolacji pierwszego dnia do śniadania ostatniego dnia. Kadra – wykwalifikowani instruktorzy i wychowawcy. Ubezpieczenie – NW. Realizację programu – w zależności od pogody i możliwości fizycznych uczestników.

..:: ZA DODATKOWĄ OPŁATĄ
Dojazd autokarem lub pociągiem. Program Dodatkowe Atrakcje. Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 2 PLN/os oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy - 2 PLN/os.


..:: DOKUMENTY, GŁÓWNE WYMAGANIA
Wiek - od 15 lat. Karta kolonijna ze zgodą rodziców. Zgłoszenie uczestnictwa-umowa (wzory w biurze). Legitymacja szkolna.  

..:: UWAGI
Nie odpowiadamy za ukradziony, utopiony lub zagubiony bagaż - zalecamy uczestnikom jego dodatkowe ubezpieczenie.

..:: NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ

Wyżej wymienione odpowiednio wypełnione dokumenty, kieszonkowe. Sztormiak (nieprzemakalną kurtkę), adidasy, buty do marszów, polar, ciepły sweter, ciepłą czapkę i z daszkiem, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem, zeszyt, długopis. Prosimy o zaopatrzenie uczestników w podstawowe leki (przeziębienie, ból gardła, uczulenia, środki na oparzenia słoneczne). Kaucja zwrotna 50 zł.

..:: PROGRAM
Asystowanie kadrze obozu w prowadzeniu zajęć z uczestnikami obozów w charakterze pomocników kadry.

..:: DOJAZD ZORGANIZOWANY

Za dopłatą, pociągiem lub autokarem.

TERMINY

KODOdDoCena
KAD 102-07-202212-07-2022
1450 PLN   
KAD 213-07-202223-07-2022
1450 PLN   
KAD 324-07-202203-08-2022
1450 PLN   
KAD 404-08-202214-08-2022
1450 PLN   
KAD 515-08-202225-08-2022
1450 PLN   
Obóz  "Młoda Kadra", Ryn
Obóz  "Młoda Kadra", Ryn
Obóz  "Młoda Kadra", Ryn